Lázeňský pohárek z Teplic
sklo čiré, na kupě broušené čtvercové medailony s řezanými zlacenými pohledy na pamětihodnosti, severní Čechy, 3. čtvrtina 19. století, výška 14 cm (Zí)
28.11.2015 - 14:00
CZK 7.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Lázeňský pohárek z Teplic
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |